Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Postup objednávky

Kúpa tovaru zákazníkom:

  1. Vyberte si tovar z našej ponuky, kliknite na "položiek" (zobrazí sa objednávkový formulár).
  2. Vyplňte formulár povinné údaje.
  3. Odoslaný formulár je záväzný!
  4. Po odoslaní riadne vyplneného formulára platbu môžete uhradiť cez Váš internetbanking. Do 24 hodín musí byť celková cena objednávky na účte predávajúceho. Po odoslaní riadne vyplneného formulára zrealizujte hneď aj prevod celkovej ceny. Scan alebo fotokópiu potvrdenia o realizácií prevodu z banky nám prosím pošlite elektronicky na email zlatetehlicky@zlatetehlicky.sk a my Vám budeme okamžite fixovať aktuálnu trhovú cenu objednaného tovaru. Ceny fixujeme od 9:00 do 16:00 stredoeurópskeho času CET.
  5. V prípade, po pripísaní minimálne 40% peňažných prostriedkov Vás budeme kontaktovať a informovať o aktuálnej cene objednaného tovaru, ak budete cenu akceptovať, pošleme Vám faktúru s doplatkom do 100% fixovanej ceny. Ak cenu nebudete akceptovať, môžete si cenu tovaru fixovať neskôr. Doplatok do 100% fixovanej ceny je potrebné uhradiť do 48 hodín. Po pripísaní celej 100% čiastky Vám expedujeme objednaný tovar. Ceny fixujeme od 9:00 do 16:00 stredoeurópskeho času CET.
  6. Štandardne dodacia lehota tovaru je do 20 dní.

Predaj tovaru zákazníkom:

  1. Prevzatie tovaru od zákazníka osobne (obchodným zástupcom) alebo poštou. Neposielajte tovar na dobierku.
  2. Overenie pravosti tovaru našim dodávateľom.
  3. Po potvrdení pravosti Vám oznámime aktuálnu cenu tovaru, ak budete súhlasiť zafixujeme Vám cenu alebo si cenu môžete fixovať neskôr.
  4. Do 7 pracovných dní Vám zašleme peňažné prostriedky na Vami uvedený účet.

Objednávky príjmame non-stop prostredníctvom vyplneného on-line formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 16:30.

Vaše otázky nám môžete zasielať na náš email: zlatetehlicky@zlatetehlicky.sk

© Copyright 2020, Zlaté tehličky — Investícia do zlatých kovov. Dizajn a realizácia: Mgr. art. Viktor Javorek